Aku ambulance

sluzbyNaše Aku Ambulance vám nabízí profesionální péči o vaše akumulátory.

Jsme schopni dodat, vymenit, nahradit či sestavit jakýkoliv accupack. Provádíme formátování – „oživování“ baterií, při kterém zjistíme stav kapacity při zátěži a srovnáme napětí na článku. Dále vám nabízíme repasi, kompatibilní náhradu vadných článků baterie za nové a zazimování, při kterém se postaráme o vaše baterie v době plánovaného napoužívání a zajistíme pro ně ideální podmínky.

Formátování – „oživení“ akumulátorů

Denně využíváme celou řadu přístrojů, mnohdy si už ale neuvědomujeme, že tyto přístroj jsou jištěny akumulátorem a jejich funkčnost závisí právě na něm. Akumulátor, který je určitý čas využíván, může ztrácet kapacitu a vykazovat tak nižší výkon. Proto vám nabízíme službu formátování akumulátorů, která spočívá v prodloužení životnosti a ve zjištění stavu kapacity akumulátoru při zátěži. Dále pak ve srovnání napětí na článku. Tento proces spočívá v řízeném nabíjení a vybíjení akumulátoru tak, aby bylo dostaženo maximálního možného efektu, což je zvýšení výkonu akumulátoru a prodloužení životnosti akumulátoru. Formátováním lze dokonce i „oživit“ i takový akumulátor, který bychom jinak považovali za „mrtvý“.

Repase akumulátoru

V případě zjištění vadného akumulátoru, který již pouhým formátováním nelze napravit, lze využít naší služby repase. Repasí se rozumí výměna vnitřních článků, které jsou složeny do accupacku. Důležitým aspektem k dosažení maximálního účinku repase je použití kvalitních článků se stejnou kapacitou, napětím, datem výroby a výrobcem. Všechny tyto hodnoty jsme pro vás připraveni zjistit a články v akumulátoru kompatibilně sjednotit. Jakožto bonus při využití služby repase v naší Aku Ambulanci nabízíme zdarma po půl roce od data srovnání akumulátoru – formátování a zjištění faktického stavu akumulátoru při provozní zátěži.

Zazimování baterií

Čas od času se dostáváme do situace, kdy víme, že konkrétní přístroj nebudeme určitý čas používat. V ten moment je záhodno věnovat zvýšenou pozornost jeho zdroji – akumulátoru, kterým je vybaven. Proto vám nabízíme službu zazimování, při kterém váš akumulátor zformátujeme a který budeme udržovat pravidelným periodicky se opakujícím řízeným nabíjením a vybíjením. po celou dobu zazimování bude váš akumulátor uskladněn v ideálních podmínkách. Proces zazimování doporučujeme nepodceňovat. Pokud není akumulátoru venována náležitá péče v čase jeho nepoužívání, může se poničit či přestat fungovat.

Cena zazimování je 900 Kč.

Kontaktujte nás:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva