Elektrokola – prodej

Elektrokola
Prodej a servis elektrokol. Bezplatné testovací jízdy. Cena elektrokola 17 500 Kč včetně příslušenství. U zakoupených kol v naší prodejně, bezplatné zazimování a servis baterie! Běžná cena zazimování baterie 900 Kč.

Rádi vám zde poskytneme několik rad jak spávně vybrat elektrokolo, tak aby vám úspěšně sloužilo po mnoho let.

Typů a výrobců elektrokol, které zde máme v nabídce, je několik a orientovat se v ní není vůbec jednoduché.

Několik rad k výběru elektrokola.

Typ elektrokola:

V naší nabídce najdete elektrokola skládací, městská, crossová, cestovní a seniorská.

Tímto rozdělením Vám chceme ulehčit základní orientaci v nabídce.

Skládací elektrokola – jsou primárně určena na skládání, což je jejich hlavní a obrovská výhoda. Způsoby rozložení se dle výrobců elektrokol liší, nicméně jsou v principu stejná. Jízda na těchto elektrokolech je pohodlná, malá kola se však nehodí pro dlouhé jízdy po nezpevněných komunikacích.

Doporučujeme na jízdy v okolí bydliště, cesty do práce, nebo jako základní vybavení např. obchodních zástupců, kteří jsou schopnj s tímto levným dopravním prostředkem překonat náročné cestování po městě a vyhnout se tak dopravním zácpám.

Dalším důvodem může být nemožnost parkování elektrokola a jeho nutnost nošení do bytu, kde po složení se vejdete do každého výtahu.

Městká elektrokola – jak již z názvu vyplývá, jedná se o cestování po městě a jeho okolí. Elektrokola v této kategorii zvládnou i výlety ve vašem okolí a zaručují pohodlnou jízdu na stabilních velkých kolech s plnou výbavou elektrokola co se silničního provozu týče.

Crossová elektrokola – treková neboli terénní, doporučujeme aktivním cyklistům na celé spektrum povrchů, kde využijete v jakémkoli stoupání sílu elektrokola v naprosté pohodlné jízdě lesem, loukami, aniž by jste někoho oběžovali hlukem.

Odpružení těchto elektrokol je kvalitní, jízdní dosah výborný a udávaná hodnota dojezdu je reálná i v kopcovité Vysočině z 90%!.

Cestovní elektrokola – jejich hlavní předností je pohodlná jízda na delší trasy, výkonná baterie a výbava, která zajištuje bezproblémové cestování za prací a zábavou.

Seniorská elektrokola – rozhodně nejsou jen pro seniory. Toto zjednodušené označení však plně vystihuje hlavní přednost těchto elektrokol a to opravdu nízký rám, který končí ve výšce 18 cm nad zemí a je tedy překonatelný i pro osoby mající různé pohybové omezení.

Navíc jsou vybavená rozjezdovým asistentem, který umožní rozjezd až do rychlosti 6 Km/h, kdy se sám odpojí.

Tato elektrokola nabízíme zatím jako jediná ve verzi bez elektromotoru za ceny od 4500 Kč, jako ideální bicykl pro starší spoluobčany.

V každém případě pokud váhate jaký typ elektrokola zvolit, zavolejte, nebo naštivte naši provozovnu a vyzkoušejte vámi vybraný výrobek naostro, tak abyjste opravdu dobře vybrali a měli ten správný pocit, že jste pro správný výběr učinili vše potřebné.

Info z hledisky legislativy:

Jízda na kole s pomocným motorkem na veřejné komunikaci je zakázaná osobam do 15 let věku, s tím, že do 18let věku je nutná cyklo helma.