LED reflektory

LED reflektory 10 – 50 W

LED reflektory jsou dalším moderním  a populárním prvkem v LED osvětlení. LED Reflektory nahrazují klasické halogenové reflektory. LED reflektory nejsou háklivé na časté zapínání a svítí okamžitě v plné intenzitě. LED Reflektory mají oproti klasickým reflektorůmpětinovou spotřebu a mnohonásobně vyšší životnost. LED reflektory jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Typicky se LED reflektory používají pro osvětlení dvorů, osvětlení příjezdových cest, osvětlení pracovních strojů a osvětlení parkovišť.

LED reflektory a jejich technologie

LED reflektory z naší nabídky jsou osazeny moderními COB čipy. Jedná se o výkonný LED multi čip který je poskládán až z několika desítek jednotlivých čipů. Naše LED reflektory používají značkové COB čipy firmy Epistar. Kromě COB čipu jsou LED reflektory osazenyhliníkovou parabolou a tvrzeným krycím sklem. LED reflektory jsou konstruovány pro venkovní použití a splňují krytí IP65. V nabídce je také kompletní modelová řada LED reflektorů opatřená PIR (pohybovým) čidlem. Skladem držíme LED reflektory které svítí v odstínu studená bílá a teplá bílá.

LED reflektory a jejich životnost

Led reflektory mají životnost až 50000 hodin, což je mnohonásobně více než u klasických halogenových reflektorů. Dlouhá životnost LED reflektorů je docílena robusní konstrukcí, kdy tělo LED reflektoru tvoří hliníkový odlitek. Hliníkový odlitek LED reflektoru dokonale odvádí teplo od COB čipu což je hlavní předpoklad dlouhé životnosti