Repase baterií

Leták na repaseAkumulátorová baterie

tak se nazývá sestava z jednotlivých článků, zajišťující nepřetržitý zdroj stejnosměrného proudu, nízkého napětí do 48V. Díky tomu je můžeme používat v každém prostředí bez nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Zejména přenosné akumulátorové nářadí, záchranářské a lékařské přístroje nebo měřící technika terénních pracovníků se bez takových zdrojů neobejde už vůbec! Je třeba si ale uvědomit, že i akumulátory / baterie mají omezenou životnost, vyžadují alespoň minimální doporučenou údržbu a nakonec, když už neslouží jako na začátku, je nutné je vyměnit.

Renovace (repase) je řešení.

Renovace je z hlediska ekologického i ekonomického, nejšetrnější způsob navrácení původní funkčnosti akumulátoru a tím i celého přístroje. Nač vyhazovat celý přístroj jenom kvůli nefunkčnímu zdroji – renovovat lze prakticky libovolný akumulátor.

Zakoupit nový akumulátor je dalším řešením, přičemž nelze předem určit, zda je technicky lepší nebo cenově výhodnější renovace nebo koupě. To odhalí jen individuálním posouzení Vašeho akumulátoru / baterie. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: Tel.: 774 550 566

nebo mailem – info@elektrouhrineves.cz

Renovace akumulátoru, jinak také repase, je výměna akumulátorových článků přímo ve Vašem zařízení, ať už to je výměnný aku-pak do vrtačky, nebo akumulátorový vysavač … v mnoha případech to je jediná možnost zprovoznění, protože akumulátor je s přístrojem spojen v jeden celek. Přístroj v takovém případě rozebereme, vyjmeme staré články a nahradíme je novými. Po té přístroj opět smontujeme, akumulátor oživíme a tak jej připravíme k použití. Pouzdro vždy zůstává původní, stejně tak i případně použitá elektronika. Velkou výhodu je, že v mnoha případech si můžete zvolit i vyšší kapacitu akumulátoru. Je proto velmi důležité donést k renovaci aku-pak, nebo přístroj se zabudovaným akumulátorem, vždy kompletní.

 

Renovujeme akumulátory do všech přístrojů (laserové měřiče, geodetická zařízení, defibrilátory, testery, analyzéry …), elektrického aku-nářadí(vrtaček, brusek, sbíječek…), přehrávačů (CD, MP3-4…), mobilních telefonů, počítačů (NTB, tablet, iPhone, NETbook…) a navigací GPS. Ale také do elektrokol, elektroskútrů a dětských vozítek, golfových vozíků, modelů aut, lodí a letadel a celé řady dalších zařízení. Na repase používáme kvalitní značkové články SANYO, PANASONIC, SONY, TOSHIBA, LG, SAFT, VARTA, systémů Li-Ion, Li-Pol, Ni-MH i Ni-Cd.

Mám zájem o výrobu nového akumulátoru / baterie – poptávkový formulář

Výměna akumulátoru

je další z možností, i když méně elegantní možností. Závisí to na výrobci zda vůbec a jaké nové akumulátory dodává na trh. Tento způsob se používá například u výměny záložních lithiových baterií v počítačích a zabezpečovacích systémech, nebo invalidních vozících a podobně. V každém případě nás neváhejte kontaktovat, nabídneme Vám optimální řešení.

Mám zájem o výrobu nového akumulátoru / baterie – poptávkový formulář

Výroba akumulátoru

připadá v úvahu ve chvíli, kdy není k dispozici starý, nebo se jedná skutečně o zakázkovou výrobu jedinečné baterie. Modelové akumulátory, baterie do hraček i lékařských přístrojů, golfové a invalidní vozíky osadíme novými akumulátory… možnosti jsou netušené a je-li navíc Vaše fantazie bujná, jsme schopni vyrobit takřka cokoli ! V každém případě nás neváhejte kontaktovat s poptávkou.